ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я ЖІНКИ

КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Центр здоров’я жінки, це консультативно-діагностичне відділення нашого пологового будинку, де ви можете запланувати свою вагітність, встати на облік по вагітності із тих самих заповітних двох смужок — постійне та уважне спостереження у лікаря акушера-гінеколога з моменту взяття на облік до самих пологів — та зробити усі необхідні пренатальні скринінги в період вагітності.

А також пройти додаткові обстеження у мамолога, ендокринолога, кардіолога та зробити УЗД щитоподібної та молочної залоз.

Наявність такого унікального у своїй діяльності центру при пологовому будинку дозволяє вирішувати багато питань та проблем пов’язаних з вагітністю й швидше надавати допомогу вагітним жінкам.

ГРАФІК РОБОТИ​

Прийом лікарів з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 18:00
Реєстратура працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:30
Суббота та неділя вихідні

ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНОМ

Центр Здоров'я Жінки надає повний спектр медичних та психологічних послуг для жінок від 0 до 90+ вже понад 25 років. У нас працюють найкращі фахівці, головною цінністю яких є Жінка та її сім'я!

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Вакцинація жінок та дівчаток від вірусу папіломи людини

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Консультація акушера-гінеколога

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Планування сім’ї, підготовка сімейних пар до вагітності

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Консультація психолога

Ваше запитання спеціалісту!

З вами на зв’язку найкращі спеціалісти, які готові давати відповіді на усі ваші запитання та ділитися корисною інформацією!