МАМОГРАФІЯ

Раннє діагностування та ефективне лікування захворювань молочної залози

­Здавна звісно, що надійною запорукою природної краси та довголіття є, окрім всього, своєчасний контроль щодо стану власного здоров’я. Серед дорослого населення в першу чергу цей чинник стосується представниць прекрасної статі. Так, регулярна профілактика за допомогою засобів медичного діагностування та профільне лікування (в разі потреби) вікових або суто «жіночих» хвороб є свого роду превентивним засобом стосовно небезпечних ускладнень, що можуть виникнути на тлі хронічних захворювань.

Завдяки такому прогресивному виду діагностичних процедур, як цифрова мамографія (рентген молочних залоз), і орієнтованому, перш за все, щоб запобігати онкологічним захворюванням, досвідчені спеціалісти мають можливість оцінити функціональний стан молочних залоз, виявити різні відхилення від норми та патології вже на ранній стадії, а також визначити ризики розвитку певних захворювань. Сучасна мамографічна діагностика дозволить зберегти ваше здоров’я, вчасно призначити лікування та запобігти розвитку небезпечної хвороби. Треба розуміти, що взагалі такі обстеження бажано робити щорічно, щоб запобігати онкозахворюванням, тому що деякі з них на початкових стадіях не проявляють жодних симптомів.

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"
Пологовий будинок №6 "Лівобережний"
Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Серед показань для проведення рентгену молочних залоз основними є:

  • вік після сорока років
  • різка зміна температури залоз
  • збільшення розмірів однієї або обох залоз
  • болісний дискомфорт у сфері грудей
  • травма грудей
  • підготовка до хірургічного втручання або контроль стану після нього
  • зміна стану шкіри (структури чи кольору
  • утворення ущільнень у ділянці грудей
  • задля контролю ефективності лікування
Логотип МОЗ

Серед добрих новин у сфері медико-діагностичних послуг для населення є та, що вже третій місяць поспіль у Київському міському пологовому будинку №6 «Лівобережний» кожна киянка або переселенка за власною ініціативою може пройти неінвазійний безболісний тест (мамографію), що дозволить зробити ранню діагностику захворювань грудей, швидко та якісно дослідити стан молочних залоз, а також виявити розміри та характер патологічних утворень, якщо такі є. Причому дана послуга надається всім клієнткам абсолютно безплатно за підтримки Департаменту охорони здоров’я України. (До речі, наразі в Києві таке рентгенологічне дослідження, як мамографія однієї або двох молочних залоз – в залежності від кількості проєкцій, знімків, подальших рекомендацій і висновків лікаря-рентгенолога та мамолога – коштуватиме від 200-400 до 1050 гривень).

В кабінеті мамолога обстеження проводиться на ультрасучасному цифровому мамографі останнього покоління Selenia компанії Hologic. В основі роботи цього унікального обладнання функціонує нова система 3Dimensions™, яка розроблена для надання якісних 3D зображень та більш комфортної мамографії для пацієнтів. Чіткі зображення та інтелектуальні технології, що використовуються у цифровому мамографі, спрощують виявлення інвазійного раку (при якому клітини, що мутували, намагаються якнайдалі прорости за межі враженого органу) незалежно від віку або щільності молочної залози.

До речі, про належну ефективність та актуальність своєчасного мамографічного обстеження свідчать такі статистичні дані: за два місяці з початку проведення діагностичної мамографії за даною послугою звернулися близько 400 жінок різного віку, при цьому серед загальної кількості клієнток виявлено 40,7% з відхиленнями від норми та різними патологіями, а у чотирьох жінок діагностовано онкозахворювання.   

Отримати повну інформацію щодо таких питань: як правильно підготуватися до мамографії та в які дні циклу краще записатися на обстеження можна тут або за телефоном +38 067 650 77 71

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Спеціалісти-мамологи КМПБ №6 стверджують: якщо розвиток ракової пухлини (мікроінвазії) виявлений на ранньому етапі, то це є найбільш сприятливим фактором для ефективного лікування патологій та захворювань, що викликані, наприклад, перерваною через аборт першою вагітністю, мастопатією, фіброаденомою або відмовою з якихось причин від грудного годування дитини. Тож фахівці профільного закладу наполегливо рекомендують мамографічне обстеження всім жінкам, які дійсно піклуються про своє здоров’я. Мамографія безпечна для здоров’я жінки, а ось її діагностична цінність дуже висока.

Уважність до себе та свого тіла – запорука вашого здоров’я!

З турботою та любов’ю в серці, ваш «Лівобережний» ❤️

Ваше запитання спеціалісту!

З вами на зв’язку найкращі спеціалісти, які готові давати відповіді на усі ваші запитання та ділитися корисною інформацією!