АКУШЕРСЬКЕ ПІСЛЯПОЛОГОВЕ ВІДДІЛЕННЯ

Сімейні пологові зали розраховані на комфортне перебування жінки разом із партнером до пологів, під час пологів та післяпологовому періоді до самої виписки! Палати світлі та затишні, оснащені усім необхідним обладнанням для безпечних та комфортних пологів! З вікон розкішний краєвид на вічнозелений ліс — неймовірно красиво будь-якої пори року! В палатах встановлена система кондиціонування, тому ви можете для себе налаштувати оптимальну температуру! В палаті два санвузли — один із душовою, біде та зручними шафами для породіллі, другий — для партнера. Чайник, холодильник, кавоварка та красивий посуд — в наявності все необхідне для вашого комфортного перебування в нашому пологовому будинку!

СІМЕЙНІ ПОЛОГОВІ ЗАЛИ

Вартість палати 886 грн на добу з однієї особи

СТАНДАРТНІ ПІСЛЯПОЛОГОВІ ПАЛАТИ

Всі стандартні палати в акушерському відділенні індивідуальні та облаштовані зручним додатковим місцем для партнера або когось із родичів. Боксована система палат має душ та туалет на дві палати. В палатах система кондиціонування, холодильник, комод з пеленальним столом, а також місце зберігання речей.

З турботою та любов’ю в серці, ваш «Лівобережний» ❤️

Ваше запитання спеціалісту!

З вами на зв’язку найкращі спеціалісти, які готові давати відповіді на усі ваші запитання та ділитися корисною інформацією!