ПЛАВАТИ РАНІШЕ, НІЖ ХОДИТИ!

Неонатологи та педіатри нашого пологового будинку розробили для немовлят профілактичні та оздоровчі комплекси, що містять в собі масаж, гімнастику, лікувальну фізкультуру і плавання, завдяки яким ваші дітки почнуть плавати раніше, ніж ходити!

Для чого?
Для зміцнення м’язів шиї, щоб дитина активніше підіймала голову і підіймалася на ліктях, для профілактики дисплазії тазостегнових суглобів та зміцнення м’язів черевного преса. Крім того, систематичні заняття плаванням:

♦  зміцнюють серцево-судинну систему
♦  розвивають дихальну систему
♦  збільшують витривалість
♦  загартовують малюка
♦  нормалізують сон
♦  покращують апетит

Особливо корисне плавання для малюків з тонусом м’язів. Адже у воді м’язи поступово розслабляються. І навпаки, завдяки заняттям, слабкі м’язи розвиваються та кріпнуть.

  А також це дружба дитини з водою, задоволення та формування загальнозміцнюючих навичок. Налагоджується міцний зв’язок та ефективна комунікація з батьками, яких ми активно залучаємо в процесі занять.

Коли треба починати?
Починається програма з першого місяця життя малюка і має три курси:
1 курс – з 1 до 3 місяців
2 курс – з 4 до 6 місяців
3 курс – з 8-9 місяця

Всі курси різні — в одному діти більше плавають, в інших курсах більше займаються фізкультурою та вправами на м’ячі. Під час проходження 10-15 денного курсу навчається дитина і навчаються батьки, щоб до наступного курсу мама й тато могли займатися з немовлям в домашніх умовах.

На курси запис можливий лише після консультації невролога та співбесіди зі спеціалістом катемнестичного кабінету.

Записатися на консультацію можна за номером:

З турботою та любов’ю в серці, ваш «Лівобережний» ❤️

Записатися на курс

Заповнюйте форму заявки і наші фахівці з вами зв’яжуться!