Пологове відділення

Поява на світ нової людини передбачає ретельне піклування про належні умови та комфорт, по-перше, процесу пологів. Також невіддільним є дбайливе ставлення оточуючих щодо життя та здоров’я породіллі та новонародженого малюка. Тому профільне відділення пологового будинку «Лівобережний» пропонує всім нашим клієнтам безпечне ведення пологів відповідно до сучасних європейських стандартів надання медичних послуг матерям та їх немовлятам.

Спокійна та затишна атмосфера пологового відділення разом з уважною турботою висококваліфікованого привітного медперсоналу уможливлює комфортне та безпечне народження нових українців та українок.

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"
Сімейний пологовий зал

Протягом всього періоду перебування в нашому закладі жінки знаходяться у повній безпеці. Зокрема перед пологами стан роділля та плода під постійно контролюється за допомогою бездротових кардіомоніторів, завдяки чому медперсонал може ретельно спостерігати за станом роділлі також під час пологів до самого народження немовляти.

В пологовому відділенні наразі налічується дев’ять стандартних і три сімейних зали (палати). Всі означені зали в нашому закладі є індивідуального типу і призначені для комфортних пологів та затишного перебування мами та малюка під наглядом висококваліфікованих фахівців. Наші пологові зали оснащені спеціальною сучасною апаратурою та необхідним обладнанням: акушерськими ліжками-трансформерами, зручними меблями та безпечним інвентарем. Все створено для повного відчуття домашнього затишку. Медичний персонал — досвідчені лікарі та акушерки — надає кваліфіковану і м’яко контрольовану допомогу з будь-якої потреби породіллі в цілодобовому режимі. Наші спеціалісти піклуються про те, щоб кожна могла  максимально безпечно та комфортно народити здорову дитину.

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"
Сімейний пологовий зал
Сімейний пологовий зал

В палатах сімейного типу все створено та облаштовано для комфортного перебування породіллі до народження дитини, під час пологів і у післяпологовий період. Умови перебування максимально приближені до домашніх. В кожній такій палаті є зручні функціональні ліжка для породіллі, що керуються за допомогою пульту, стіл-комод для пеленання, компактні шафи, неонатальний стіл з термо-підігрівом, система кондиціювання, умивальник та туалетна кімната, яка обладнана душовою, бойлером та біде. Передбачений також окремий санвузол для партнера породіллі або відвідувачів, і привітна гостьова кімната, де є все необхідне для відчуття родинності та домашнього затишку.

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"
Пологовий будинок №6 "Лівобережний"
Сімейний пологовий зал

Враховуючи природне бажання майбутньої матері під час перейм та пологів уникнути або, принаймні, обмежити болісні відчуття, ми застосовуємо (власне, за бажанням породіллі) епідуральну анестезію, яка є наразі є найбільш вживаним способом медикаментозного знеболення. Знеболення пологів за допомогою епідуральної аналгезії) є абсолютно безпечним для майбутньої матері та дитини. Виконуються за бажанням породіллі та обов’язково з урахуванням можливих протипоказань.

491w
Тато
Тато цілує новонародженого

В процесі пологів також дуже важлива психологічна підтримка породіллі, тому у пологовому відділенні зазвичай практикуються партнерські пологи. Тож таким чином ми піклуємося про всебічний комфорт матері та немовляти, приділяючи увагу до їхніх потреб на кожному етапі перебування у нашому пологовому будинку.

З турботою та любов’ю в серці, ваш «Лівобережний» ❤️

Ваше запитання спеціалісту!

З вами на зв’язку найкращі спеціалісти, які готові давати відповіді на усі ваші запитання та ділитися корисною інформацією!