НАШІ ВІДДІЛЕННЯ

В яких працюють найвідданіші своїй справі фахівці, і вони щиро вважають, що здоров’я жінки та дитини — це здоров’я майбутнього покоління, це гармонія та спокій в сім’ї, це щасливі посмішки та сяючі очі рідних!

ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я ЖІНКИ

Спеціалізована жіноча консультація. Школа майбутніх батьків. Консультація психолога. Консультація дитячого та підліткового гінеколога. Консультація гінеколога-ендокринолога. Онкологічний профілактичний огляд. Консультація мамолога.

ГІНЕКОЛОГІЯ

Діагностика та лікування гінекологічних захворювань у жінок всіх вікових груп. Оперативна гінекологічна допомога. Малоінвазивні оперативні втручання. Естетична гінекологія. Гінекологічна допомога дівчатам-підліткам у віці з 11 до 18 років.

Відділення ультразвукової діагностики

Ультразвукове дослідження в період вагітності — це найважливіше пренатальне дослідження, яке проводиться з метою визначення фізіологічного розвитку плоду, оцінки анатомії пуповини, плаценти, матки та навколоплідних вод.

Відділення патології вагітності

Стаціонарна допомога вагітним з ускладненим перебігом вагітності. Індукція пологів при переношеній вагітності. Амбулаторне консультування вагітних. Підготовка до планового кесаревого розтину за показаннями.

ПОЛОГОВЕ ВІДДІЛЕННЯ

Пологове відділення має у своєму складі 12 індивідуальних пологових залів, які оснащені сучасним медичним обладнанням для майбутніх мам та новонароджених дітей — багатофункціональні ліжка, фетальні монітори для спостереження за станом плоду в пологах та
неонатальні столи з підігрівом.

ПІСЛЯПОЛОГОВЕ Відділення

Це сімейні післяпологові палати для спільного перебування матері та новонародженого (післяпологове відділення).
У відділенні усі палати індивідуальні. Боксована система з туалетом та душовою кімнатою на дві палати розрахована на комфортне перебування породіллі з новонародженим та з її партнером (наявне додаткове спальне місце).

Клінічна лабораторія

Лабораторія оснащена сучасним обладнанням для проведення якісних та перевірених обстежень і забезпечує цілодобове планове та ургентне обстеження пацієнтів стаціонару та жіночої консультації пологового будинку.

Інтенсивна терапія для новонароджених

Відділення спроєктоване таким чином, що мами завжди знаходяться поруч і мають доступ 24/7 до своєї дитини. Передбачено "Метод кенгуру" або "шкіра-до-шкіри", також є абсолютно все для надання ургентної допомоги.