Інтенсивна терапія для новонароджених
Здоров’я матері та дитини, уважне та чуйне ставлення до кожної породіллі та немовляти – це пріоритети та головні принципи роботи лікарів-спеціалістів нашого пологового будинку. Тому відділення інтенсивної терапії новонароджених з ліжками постінтенсивного догляду є найважливішим підрозділом нашого пологового будинку. Спираючись на високі стандарти світової практики з реабілітації немовлят, вже третє десятиліття поспіль наші фахівці здійснюють якісну медичну допомогу та компетентне консультування.
З моменту свого заснування інтенсивна терапія новонароджених безупинно розвивається відповідно до прогресивних тенденцій та підходів сучасної медицини. Зазвичай велика увага приділяється професійній підготовці медперсоналу, який складається з багатопрофільної команди кваліфікованих спеціалістів і працює згідно зі світовими та вітчизняними протоколами надання допомоги новонародженому.
Відділення інтенсивної терапії новонароджених має всю сучасну апаратуру для лікування та виходжування наших пацієнтів. Для цього є необхідна та достатня діагностична база: пересувний рентген-апарат та УЗД-апарат з неонатальним датчиком для проведення нейросонографії. Завдяки цьому можна робити діагностику в повному обсязі, ретельно спостерігати за життєво важливими функціями пацієнтів, а за потреби — проводити консультації суміжних спеціалістів. До того ж ми плідно співпрацюємо з найкращими медичними центрами столиці та із закордонними колегами.
Безперечно, що виявлення чинників ризику порушення розвитку дитини на ранніх етапах дає змогу своєчасно розпочати реабілітаційні заходи щодо корекції стану немовляти. Задля виконання таких завдань наше відділення устатковано необхідним технічним обладнанням для надання ургентної (екстреної) допомоги. Це кувези-інкубатори, реанімаційні столи, апарати штучної вентиляції легень (в режимі ШВЛ, неінвазивної вентиляції, високочастотної вентиляції, назальний СИПАП новонароджених), перфузійні насоси для інфузійної терапії (леніамати), відсмоктувачі для санації верхніх дихальних шляхів тощо.
В нашому відділенні також практикуються різнобічні форми ефективної адаптації новонароджених до життя, наприклад, метод «мама поряд» (коли малюк з перших хвилин після народження перебуває з мамою) та «метод кенгуру» (більш відомий як метод «шкіра-до-шкіри», тобто своєрідне продовження внутрішньоутробного життя дитини). Татові так само добре використовувати цей метод для налагодження міцного зв’язку з маленьким щастям!
Завдяки багатолітньому досвіду наші фахівці всебічно сприяють матерям у їх природному прагненні забезпечити свою дитину всім необхідним та найкращим у житті. До того ж провідні спеціалісти кафедри педіатрії Національного медичного університету імені Богомольця та кафедри неонатології Національного університету охорони здоров’я імені Шупика надають регулярні консультації, а кваліфікований психолог — за потреби — профільну допомогу батькам немовляти. Таким чином ми дбаємо про здоров’я кожного нашого пацієнта і завжди готові надати всебічну допомогу та підтримку всім, хто звертається до нас.
З турботою та любов’ю в серці, ваш «Лівобережний»
Ваше запитання спеціалісту!
З вами на зв’язку найкращі спеціалісти, які готові давати відповіді на усі ваші запитання та ділитися корисною інформацією!