НАШІ ПОСЛУГИ

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Ведення вагітності та пологів

Тут можна зважити Щастя! Наш пологовий будинок №6 орієнтований на природні, партнерські пологи з психологічною підтримкою за найкращими світовими практиками та стандартами доказової медицини Англії, США, Австралії, Данії, коли родина відчуває себе як вдома. Після народження дитини ви завжди маєте нашу підтримку, супровід та весь наявний ресурс для безпеки та здоров’я вас і вашого новонародженого щастя!

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Школа батьківства

Усвідомлений підхід до батьківства — шлях до щасливої родини! Бути разом в такий хвилюючий і відповідальний момент і при цьому розуміти як правильно підтримати один одного, як реагувати в складні моменти, як поводитися з новонародженим — цьому важливо і можна навчитися! Інформативні, цікаві, практичні лекції від підготовки до пологів до правильного догляду за новонародженим чекають на вас кожного тижня!

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Денситометрія

Наш пологовий будинок пропонує вам пройти одне з надсучасних та найточніших обстежень — денситометрія кісткової тканини! Денситометрія — це метод діагностики щільності та ймовірності переломів кісткової тканини, при якому вимірюється рівень кальцію, загальна щільність, структура та товщина поверхневого шару кісток.

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Мамографічне обстеження

Лікар проводить обстеження молочної залози на ультрасучасному мамографі: визначає зміни її будови та функції, включаючи запальні, дисгормональні проблеми, порушення лактації. Рекомендується проводити мамографію після 40 років раз на рік або частіше, залежно від симптоматики, віку, індивідуальних особливостей, спадковості, супутніх захворювань та прийому препаратів.

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Дитячий гінеколог

Дитячий та підлітковий гінеколог займається питаннями репродуктивного здоров'я дівчаток від народження до 18 років: консультує, надає інформацію щодо статевого виховання, жіночого здоров'я та методів контрацепції. Проводить профілактику та діагностику гінекологічних захворювань, а також здійснює супровід вагітності та пологів у юних вагітних.

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Оздоровчі комплекси від 0+

Неонатологи та педіатри нашого пологового будинку розробили для ваших немовлят профілактичні та оздоровчі комплекси, що містять в собі масаж, гімнастику, лікувальну фізкультуру, заняття на м'ячі та плавання, завдяки яким ваші дітки почнуть плавати раніше, ніж ходити!

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Онкологічний профогляд

Для профілактики виникнення раку молочної залози, раку яєчників, раку матки або шийки матки рекомендується системно проходити обстеження у вашого гінеколога. Регулярне проходження профоглядів значно знижує ризик онкозахворювань за умови їх ранньої діагностики.

Пологовий будинок №6 "Лівобережний"

Гістероскопія

Гістероскопія проводиться для дослідження та вивчення структури каналів шийки та порожнини матки. Процедура дозволяє усувати внутрішньоматкові патології, брати біопсію тканин, видаляти поліпи ендометрію. За результатами гістероскопії виявляють причини безпліддя, невиношування вагітності або маткових кровотеч.