НАШІ ПОСЛУГИ

Ведення вагітності та пологів

Київський міський пологовий будинок №6 орієнтований на природні, партнерські пологи з психологічною підтримкою за найкращими світовими практиками та стандартами доказової медицини Англії, США, Австралії, Данії, коли родина відчуває себе як вдома. Після народження дитини ви завжди маєте нашу підтримку, супровід та весь наявний ресурс для безпеки та здоров’я вас і вашого новонародженого щастя!

Дитяча та підліткова гінекологія

Дитячий та підлітковий гінеколог займається питаннями репродуктивного здоров'я дівчаток від народження до 18 років: консультує, надає інформацію щодо статевого виховання, жіночого здоров'я та методів контрацепції. Проводить профілактику та діагностику гінекологічних захворювань, а також здійснює супровід вагітності та пологів у юних вагітних.

Консультація мамолога

Мамолог проводить обстеження молочної залози, виявляючи зміни її будови та функції, включаючи запальні, дисгормональні та інші патології, в тому числі проблеми, пов'язані з лактацією. Лікарі рекомендують відвідувати фахівця не рідше ніж раз на рік або частіше, залежно від віку та індивідуальних особливостей, спадковості, супутніх патологій і прийому препаратів (в тому числі гормональної контрацепції).

Діагностична гістероскопія

Діагностична гістероскопія проводиться для дослідження та вивчення структури каналів шийки та порожнини матки. Процедура дозволяє усувати внутрішньоматкові патології, брати біопсію тканин, видаляти поліпи ендометрію. За результатами діагностичної гістероскопії виявляють причини безпліддя, невиношування вагітності або маткових кровотеч.

Консультація ендокринолога

Гінеколог-ендокринолог займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань, що виникають через порушення гормонального фону і надлишкове або недостатнє вироблення гормонів певного типу. Профілактичні відвідування лікаря допоможуть заздалегідь виявити можливі патологічні процеси та важкі захворювання в жіночій статевій сфері та репродуктивної функції, викликані гормональним дисбалансом

Онкологічний профогляд

Для профілактики виникнення раку молочної залози, раку яєчників, раку матки або шийки матки рекомендується системно проходити обстеження у вашого гінеколога. Регулярне проходження профоглядів значно знижує ризик онкозахворювань за умови їх ранньої діагностики. До групи ризику належать також пацієнти з хронічними захворюваннями, ослабленим імунітетом та схильністю до новоутворень, а також люди, родичі яких мають або мали діагноз рак.

Психологічна консультація

Психолог КМПБ №6 “Лівобережний” надасть всебічну підтримку на початку шляху батьківства і допоможе майбутнім батькам підготуватися, налагодити відносини з собою, один з одним, з майбутньою дитиною і навколишнім світом.

Школа батьківства

Усвідомлений підхід до батьківства — шлях до щасливої родини! Бути разом в такий хвилюючий і відповідальний момент і при цьому розуміти як правильно підтримати один одного, як реагувати в складні моменти, як поводитися з новонародженим — цьому важливо і можна навчитися!