НАШІ ПОСЛУГИ

close up portrait of young parents and newborn baby father and mother kiss and hug a beautiful newborn daughter the concept of love happy fatherhood and motherhood photography on white background kv

Ведення вагітності та пологів

Тут можна зважити Щастя! Наш пологовий будинок №6 орієнтований на природні, партнерські пологи з психологічною підтримкою за найкращими світовими практиками та стандартами доказової медицини Англії, США, Австралії, Данії, коли родина відчуває себе як вдома. Після народження дитини ви завжди маєте нашу підтримку, супровід та весь наявний ресурс для безпеки та здоров’я вас і вашого новонародженого щастя!

adult children hands holding paper family cutout 1500

Школа батьківства

Усвідомлений підхід до батьківства — шлях до щасливої родини! Бути разом в такий хвилюючий і відповідальний момент і при цьому розуміти як правильно підтримати один одного, як реагувати в складні моменти, як поводитися з новонародженим — цьому важливо і можна навчитися! Інформативні, цікаві, практичні лекції від підготовки до пологів до правильного догляду за новонародженим чекають на вас кожного тижня!

doctor examining little boy patient1 kv 1500

Нейросонографія

Це метод ультразвукової діагностики головного мозку маленької дитини для раннього виявлення патологічних змін, що не вимагає спеціальної підготовки, застосування анестезії та може виконуватися навіть під час сну. Нейросонографія проводиться як плановим скринінгом в 1-1,5 місяця, так і за показаннями (при підозрі на наявність патології головного мозку) у будь-який час до окостеніння джерельця.

newly born baby in the hospital kv

Все про грудне вигодовування

Грудне молоко — це коктейль із поживних речовин, протиінфекційних факторів, гормонів, факторів росту, ферментів, які допомагають малюкові гармонійно рости й розвиватися.Щоразу, коли ви прикладаєте дитину до грудей, ви даєте їй порцію незамінних протиінфекційних факторів, які допомагають розвинутися її імунітету. Ці речовини здатні руйнувати патогенні мікроорганізми та забезпечують дитині надійний захист від інфекційних захворювань.

x ray image human knee problems with bone joint 1500

Денситометрія

Наш пологовий будинок пропонує вам пройти одне з надсучасних та найточніших обстежень — денситометрія кісткової тканини! Денситометрія — це метод діагностики щільності та ймовірності переломів кісткової тканини, при якому вимірюється рівень кальцію, загальна щільність, структура та товщина поверхневого шару кісток.

DSCF1797kv1500

Мамографічне обстеження

Лікар проводить обстеження молочної залози на ультрасучасному мамографі: визначає зміни її будови та функції, включаючи запальні, дисгормональні проблеми, порушення лактації. Рекомендується проводити мамографію після 40 років раз на рік або частіше, залежно від симптоматики, віку, індивідуальних особливостей, спадковості, супутніх захворювань та прийому препаратів.

doctor pediatrician talking with child girl patient consulting children medical care health help medicine concept focus girl rear view 1500 1

Дитячий гінеколог

Дитячий та підлітковий гінеколог займається питаннями репродуктивного здоров'я дівчаток від народження до 18 років: консультує, надає інформацію щодо статевого виховання, жіночого здоров'я та методів контрацепції. Проводить профілактику та діагностику гінекологічних захворювань, а також здійснює супровід вагітності та пологів у юних вагітних.

baby girl with father help explores new moments in water 1500

Оздоровчі комплекси від 0+

Неонатологи та педіатри нашого пологового будинку розробили для ваших немовлят профілактичні та оздоровчі комплекси, що містять в собі масаж, гімнастику, лікувальну фізкультуру, заняття на м'ячі та плавання, завдяки яким ваші дітки почнуть плавати раніше, ніж ходити!

side view doctor holding anatomic model 1500

Онкологічний профогляд

Для профілактики виникнення раку молочної залози, раку яєчників, раку матки або шийки матки рекомендується системно проходити обстеження у вашого гінеколога. Регулярне проходження профоглядів значно знижує ризик онкозахворювань за умови їх ранньої діагностики.

XT4L6099 1500

Гістероскопія

Гістероскопія проводиться для дослідження та вивчення структури каналів шийки та порожнини матки. Процедура дозволяє усувати внутрішньоматкові патології, брати біопсію тканин, видаляти поліпи ендометрію. За результатами гістероскопії виявляють причини безпліддя, невиношування вагітності або маткових кровотеч.

pregnant woman undergoing ultrasound 1500

Ультразвукова діагностика

Відділення ультразвукової діагностики в нашому пологовому будинку "Лівобережний" проводить весь спектр гінекологічних та акушерських ультразвукових досліджень від 0 до 90+ на сучасному діагностичному обладнанні.

doctor little boy patient ultrasound equipment sonography hip dysplasia 1500

УЗД кульшових суглобів

УЗД кульшових суглобів у немовлят є обов’язковим методом діагностики, яка має бути проведена у перші місяці життя дитини. Ультразвукове дослідження проводиться для виявлення вроджених проблем із кульшовими суглобами.