ШКОЛА ВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА

Школа відповідального батьківства – це курс лекцій для майбутніх батьків, який складається з чотирьох тематичних занять та проходить з вівторка по п’ятницю.

Заняття ведуть наші лікарі акушер-гінекологи, неонатологи, педіатри та психологи. Початок о 10.00. Тривалість кожної лекції 1-1,5 години, в які входить теоретична частина та блок питань та відповідей. На лекції можуть бути присутні вагітні з партнерами, термін вагітності може бути будь-яким, але ми рекомендуємо приходити до нас починаючи з 30 тижнів.

ВІВТОРОК

Вступна лекція під умовною назвою «Маршрут вагітної пацієнтки по пологовому будинку». На цьому занятті ви дізнаєтеся всі організаційні питання, які стосуються вашого перебування у пологовому, починаючи з того, як до нас доїхати й закінчуючи тим, як проходить виписка.

Ми пройдемо з вами весь шлях, який ви будете проходити в день народження вашого маленького Щастя, ви познайомитеся з приймальним відділеннями, тими, хто буде вас зустрічати там, дізнаєтеся, які документи отримаєте після виписки, які лікарі будуть з вами спілкуватися, подивитеся палати та будете вже точно знати список речей, які вам знадобляться на пологах.

Лекції цього дня читають лікар акушер-гінеколог, завідуюча Центром Здоров’я Жінки Валентина Сундєєва або лікар акушер-гінеколог Олена Юн.

СЕРЕДА

Лекція «Пологи, післяпологовий період та грудне вигодовування». Її читають лікарі акушер-гінекологи Олена Синишина, Людмила Кузьменко або Ірина Шипко. Вони навчать вас вправам на фітболах, дихальним вправам, які будуть при нагоді в пологах, як в цілому поводити себе під час народження дитини, розкажуть про початок лактації та проблеми, які можуть виникнути з грудним вигодовуванням.

ЧЕТВЕР

День спілкування з психологом і отримання важливої інформації про психологічний стан родини до пологів, стан вагітної під час вагітності, пологів та після народження дитини. Це важливе і цікаве заняття, на якому ви зможете поставити будь-які питання нашим фахівцям, лікарям психологам Юрію Запорожцю або Анні Лісовій-Лупаренко.

П'ЯТНИЦЯ

Лекція цього дня присвячена догляду за новонародженим. Цю інформацію надають лікарі неонатологи Ольга Бурлова, Тетяна Шевцова та лікар-неонатолог, педіатр Ольга Берднікова. Майбутні батьки на цьому занятті дізнаються все про новонародженого з моменту його появи на світ, викладання на груди мамі та аж до самої виписки. А також лікарі нададуть важливі рекомендації як поводитися з дитинкою перші місяці, куди звертатися і що робити у випадку будь-яких питань.

ВАЖЛИВО

На наших заняттях ми дотримуємося всіх заходів безпеки, носимо маски та зберігаємо дистанцію. Лекції проходять в комфортному лекційному залі, де є все необхідне для занять. Ми надаємо інформаційні буклети зі всією інформацію, яка потрібна майбутнім батькам – списки речей для оформлення в пологовий, рекомендації щодо харчування в післяпологовий період, список того, що буде в вашому бейбі-боксі та просимо анонімно заповнити анкету, щоби краще розуміти ваші думки та побажання.

Якщо ви пропустили якесь заняття, ви можете прийти на таке саме наступного тижня, адже вони проводяться в нашій ЖК завжди по розкладу.

Ми особливо рекомендуємо відвідувати ці лекції тим вагітним, які планують народжувати в нашому пологовому будинку, адже прослухавши їх ви будете краще розуміти весь процес перебування у нас і будете більш спокійні, коли настане той самий важливий день.

Чекаємо вас на заняттях в нашій школі відповідального батьківства!

Записатися та отримати додаткову інформацію щодо занять ви можете за телефоном 044 512 85 34

З турботою та любов’ю в серці, ваш «Лівобережний» ❤️

Ваше запитання спеціалісту!

З вами на зв’язку найкращі спеціалісти, які готові давати відповіді на усі ваші запитання та ділитися корисною інформацією!